Bambusové kozmetické štetce s prírodným vlasom. - Exkluzívna kozmetika
Exkluzívna kozmetika
Bambusové kozmetické štetce s prírodným vlasom. - 39 €

Bambusové kozmetické štetce s prírodným vlasom.


39 €ProduktMnožstvoJednotková cena
39 €

 


Fantastické sada 11 prírodných štetcov v ľanovom púzdre. Skvelé profesionálne štetce pre dokonalý make-up.

 

Bambusová rúčka a prírodný vlas štetiniek sú čisto prírodného pôvodu a sú perfektné pre dámy, ktoré majú rady eko výrobky.

 

Prírodný vlas štetiniek je hodvábne jemný k pleti. Príjemne sa so štetcami pracuje. Tieto štetce si obľúbili aj profesionálne vizážistky.

 

Práca so štetcami je mimoriadne jednoduchá a veľmi príjemná.

 

Kvalitné štetce s mimoriadne jemným 100 % prírodným vlasom. Rúčka je z pravého bambusu. 11 úžasných štetcov v sade, balené v prírodnom ľanovom vrecku.

 

 

Bambusové kozmetické štetce s prírodným vlasom. - 39 €Kľúčové zložky Benefity Použitie Tipy pre krásu

Štetiny zo 100%  prírodného vlasu a rúčky štetcov vyrobené z bambusu.

 

 

Mimoriadne ekologické kozmetické pomôcky sú tieto bambusové štetce na líčenie s prírodným vlasom. Sú skvelým produktom pre dámy náročné na perfektné líčenie, ktorým životné prostredie leží na srdci.

 

 

Čistite jemným šampónom. Štetce ponorte do kúpeľa so šampónom. Opláchnite a sušte na zozprestretom uteráku. Pri dodržiavaní tohto postupu sa zo štetcov budete tešiť niekoľko rokov.

 

 

Pre rýchle čistenie kozmetických štetcov na líčenie stači navlhčiť vatový tampón odličovacou vodou a vytrieť štetce na make up do čista. Pre rýchlu dezinfekciu štetcov po predošlom očistení štetcov stači navlhčiť dermálnym liehom vatový tapmón a štetce vytrieť.

 

 
Prevádkovateľ: exkluzivnakozmetika.sk, Bajkalská 9, Bratislava, tel.č: 0918022144, IČO: 46823999, DIČ: 2023613680. Všeobecné obchodné podmienky