Dermaroller - Exkluzívna kozmetika
Exkluzívna kozmetika
Dermaroller - 29,90 €

Dermaroller


29,90 €ProduktMnožstvoJednotková cena
29,90

 


Omlaďte svoju pleť, zbavte sa vrások, pigmentových škvŕn, jaziev po akné a zmiernite vypadávanie vlasov.

 

Originálny MT Dermaroller zaistí perfektný vzhľad vašej pleti aj vlasov. Odstráňte všetky nedostatky pleti jedným výrobkom - MT Dermarollerom.

 

Dermaroller:

 

• Zjemňuje jazvy aj vrásky

 

• Zmierňuje pigmentové škvrny

 

• Zmierni celulitídu

 

• Zmierni vypadávanie vlasov

 

• Aktivuje tvorbu kolagénu

 

• Aktivuje tvorbu elastínu

 

 

Originálny MT Dermaroller obsahuje 192 mikro-ihličiek z nerezovej ocele o rôznych veľkostiach podľa konkrétneho modelu Dermarolleru. Modely Dermarolleru sú od 0,5 mm, 0, 75 mm, 1mm, 1,5 mm. Tieto mikroihličky bezbolestne vytvárajú tisíce drobných mikrokanálikov vo vrchnej vrstve pokožky, čím zabezpečujú preniknutie vitamínov, enzýmov, lipidov a všetkých účinných látok vo väčšom množstve a hlbšie. Výsledky sú viditeľné už po 40 dňoch používania. Pomocou MT Dermarolleru môžete bolestivé omladzovacie dermatologické a chirurgické zákroky odložiť o 10 rokov neskôr.

 

Pri rolovaní valčeka MT Dermaroller vytvára na pokožke jemné neviditeľné vpichy, na ktoré telo reaguje aktiváciou prirodzenej obnovy a regenerácie pokožky. Týmto spôsobom MT Dermaroller aktivuje tvorbu nového kolagénu a elastínu. To je základom pre perfektnú pleť.

 

Aplikácia MT Dermaroller mezoterapia je jednoduchá a pokiaľ je dodržiavaný postup podľa návodu, zvládne ju bez problémov každý. Ku každému prístroju je priložený jednoduchý manuál na obsluhu.

 

 

Dermaroller - 29,90 €Kľúčové zložky Benefity Použitie Tipy pre krásu

Mikroihličky dermarolleru podľa modelu v rôznych veľkostiach pre vami požadovaný efekt.

 

 

Dermaroller zjemňuje vrásky a jazvy. Podporuje novotvorbu kolagénu aj elastínu a tým vypína pokožku.

Spôsob použitia:

 

Na čistú a odlíčenú pleť nanesiete sérum podľa požadovaných výsledkov v dostatočnom množstve. MT Dermarollerom rolujete po pleti podľa obrázka na produkte. Dbajte na dokonalú čistotu rúk a pleti. Po pleti prechádzajte MT Dermarollerom nikdy nerolujte nasucho, vždy použite sérum. Pre najlepšie výsledky MT Dermaroller z chirurgickej ocele alebo aj titánu pravidelne obmieňajte, aby mikroihličky neboli otupené.

 

Najlepšie výsledky dosiahnete používaním 6 až 10 krát jedným Dermarollerom. Potom je vhodné ho vymeniť za nový. Preto si zabezpečte dostatočné množstvo Dermarollerov pre Vami želané výsledky.

 

Aplikácia na vlasovú pokožku je obdobná ako pri pleti. Najlepšie pôsobí na umyté a vysušené vlasy. Nanesieme sérum. Pri dlhších vlasoch si spravíme cestičku a rolujeme jedným smerom a vrátime sa k cestičke a znovu opakujeme. Všetky oblaste hlavy obdobným spôsobom ošetríme. Aplikácia na telo proti celulitíde a jazvám je zhodná s aplikáciou na pleť.

 

MT Dermaroller 1 mm môžete 1 krát týždenne pri intenzívnej kúre.

 

Valček po použití namočte na 5 8 minút do 75% alkoholu alebo ho môžete vyčistiť ultrafialovým svetlom. Nečistite valček varením v horúcej vode a z hygienických dôvodov ho nepožičiavajte inej osobe.

 

S Dermarollerom sa prvé viditeľne výsledky dostavia už po niekoľkých týždňoch používania. Samozrejme, čas potrebný na dosiahnutie viditeľných výsledkov je individuálny a záleží na hĺbke a rozsahu vrásky či jazvy.

 

 

 

 

Dermaroller nikdy nepoužívajte na suchú pleť. Pred použitím dermarollerového vlačeka si vydezinfikujte pleť a naneste bohatú vrstvu požadovaného séra na pleť.

 

Z ponuky na našom online obchode si môžete vybrať sérum s kyselinou hyalurónovou na omladenie pleti alebo sérum s vitamínom C pre rozžiarenie pleti.

 

 
Prevádkovateľ: exkluzivnakozmetika.sk, Bajkalská 9, Bratislava, tel.č: 0918022144, IČO: 46823999, DIČ: 2023613680. Všeobecné obchodné podmienky