Hodvábne kokóny - Exkluzívna kozmetika
Exkluzívna kozmetika
Hodvábne kokóny - 22 €

Hodvábne kokóny


22 €ProduktMnožstvoJednotková cena
22 €

 


Chcete poznať tajomstvo dokonale hladkej a bezchybnej pleti japonských žien ? Čisté antioxidanty a hodvábne proteíny pre Vašu mladistvú pleť. Vyskúšajte luxusné hodvábne závitky - KOKÓNY - vyrobené čisto prírodným spôsobom.

 

ČO SÚ KOKÓNY ?

 

Sú to 100% prírodné hodvábne závitky, ktoré sú bohaté na flavonoidy a karotenoidy a majú vynikajúce účinky pri ochrane buniek pred ich poškodením. Pravidelné používanie týchto čisto prírodných exfoliantov napomáha odstraňovať staré a odumreté telové bunky, zjednocuje farbu pleti a napomáha odstraňovať farebné nedokonalosti pokožky. Závitky sú bohatým zdrojom antioxidantov v ich čistej forme, čo priaznivo ovplyvňuje pokožku a tým napomáha predchádzať jej poškodeniu, dehydratácii a nepriaznivým vplyvom počasia a prostredia.

 

 

PREČO SÚ RÔZNOFAREBNÉ ?

 

Farba závitku je výsledkom prírodného procesu a závitky nie su žiadnym spôsobom umelo prifarbované, parfumované a chemicky upravované. Kokóny sa pestujú na špeciálnych bio farmách s najprísnejšími pravidlami ich pestovania a spracovania.

 

 

AKO SA POUŽÍVAJÚ ?

 

Závitky pred samotným použitím ponorte do teplej, prípadne horúcej vody po dobu cca 5-10 minút. Pleť pred aplikáciou vyčistite bežným spôsobom, zbavte ju make-upu a ostatných nečistôt. Navlhčené a zmäknuté závitky nasaďte na prsty a krúživými pohybmi jemne masírujte pokožku tváre. Akonáhle sa niektorá plocha na závitku zašpiní, otočte závitok na prste na čistú plochu. Po masáži opláchnite pokožku tváre čistou vodou a aplikujte ochranný krém/olej.

 

Poznámka: ak máte dojem, že sa Vám niektorý kokón nezmestí na prst, tak je možné ho nastrihnúť manikúrovými možničkami. Nastrihávať môžete ako suchý, tak aj mokrý kokón.

Kokoony sú sterilizované ultrafialovým žiarením. Rôzne lokálne hnedasté sfarbenie nie je závadou, je to prejavom čisto prírodného charakteru kokónov.

 

Balenie obsahuje 50 závitkov.

 

 

Hodvábne kokóny - 22 €Kľúčové zložky Benefity Použitie Tipy pre krásu

Flavonoidy a karotenoidy, ktoré pôsobia ochranne na bunky pokožky tváre.

 

 

Ochrana buniek proti pôsobeniu voľných radikálov. Hodvábne kokóny sú skvelou prírodnou exfoliačnou kozmetickou pomôckou. Hodvábne kokóny sú plne ekologické a nezaťažujú životné prostredie ako klasické peelingy s plastovými mikročiastočkami.

 

 

Závitky hodvábnych kokónov sa pred použitím namáčajú do teplej vody na 5-10 minút, aby zmäkli.

 

Navlhčené a zmäknuté závitky nasaďte na prsty a krúživými pohybmi jemne masírujte pokožku tváre. Hodvábny závitok otáčajte ak sa závitok po masírovaní zašpiní.Po masáži pleť osviežte čistou vodou a ošetrite sérom na tvár alebo krémom/olejom.

 

Poznámka: ak máte dojem, že sa Vám niektorý kokón nezmestí na prst, tak je možné ho nastrihnúť manikúrovými možničkami. Nastrihávať môžete ako suchý, tak aj mokrý kokón.

Kokoony sú sterilizované ultrafialovým žiarením. Rôzne lokálne hnedasté sfarbenie nie je závadou, je to prejavom čisto prírodného charakteru kokónov.

 

 

Kokónmi si môžete pleť čistiť ako už bolo spomenuté alebo vmasírovať na pleť nanesené sérum. V spojení so sérom zvýšite jeho účinky.

 

Kokóny sú perfektným doplnkom pre omladzovacie a hydratačné séra.

 

 
Prevádkovateľ: exkluzivnakozmetika.sk, Bajkalská 9, Bratislava, tel.č: 0918022144, IČO: 46823999, DIČ: 2023613680. Všeobecné obchodné podmienky