Kolagénová maska na pery - Exkluzívna kozmetika
Exkluzívna kozmetika
Kolagénová maska na pery - 2,50 €

Kolagénová maska na pery


2,50 €ProduktMnožstvoJednotková cena
2,50

 


KOLAGÉNOVÁ MASKA na pery omladzuje pokožku pier a vypína vrásky na perách a v ich okolí. Hĺbkovo regeneruje pleť a dodáva pleti stratený kolagén.

Kolagén:

Je jednou z najdôležitejších bielkovín ľudského tela. Pleť s vysokým obsahom kolagénu sa vyznačuje pružným a veľmi mladistvým vzhľadom. Vekom a nežiadúcimi vplyvmi prostredia obsah kolagénu v pleti klesá. Kolagén je vhodné dopĺňať maskami. Kolagén v pleti je ako "lepidlo buniek", čím vytvára zložitejšie útvary, ktoré sa starajú o pevnosť pleti. Z celkovej hmostnosti človeka je 30% tvorených kolagénom. V pleti ho je až 70%. Pravidelné dopĺňanie kolagénu v maske je kľúčové na zmiernenie vrások.

 

 

Vekom sa novotvorba kolagénu znižuje. Od 25 roku života klesá obsah kolagénu v celom tele o 1,5%. Od 40. roku života sa novotvorba kolagénu zastavuje úplne, preto je dôležité neustále ho doplňovať.

 
Nedostatok kolagénu sa prejavuje :
 
vráskavením pleti
 
suchosťou pleti
 
znížením pružnosti pleti - znížením tonusu pleti
 
ochabovaním pleti a ochabovaním kontúr tváre
 
celulitídou

zníženým leskom vlasov

zvýšenou lámavosťou nechtov

Pred slnením je ideálne použiť kolagénovú masku.
 
 

Kde všade v tele sa kolagén vyskytuje?

 

Kolagén je dôležitou substanciou kĺbov pleti, svalov, kostí, spojiva, vlasov.

Ako dopĺňať v pleti kolagén?

Kolagénové masky, kolagénové séra a krémy sú ideálne. Pravidelné používanie kvalitných kolagénových kozmetických produktov je kľúč k úspešnému dopĺňaniu kolagénu a teda omladzujúceho výsledku.

 

 

Obsah balenia: 1 pár na jednorázové použitie

 

Kolagénová maska na pery - 2,50 €Kľúčové zložky Benefity Použitie Tipy pre krásu

Kolagén je prirodzenou zložkou pleti. Zabezpečuje pleti pružnosť, mladistvý vzhľad a hydratáciu buniek, obnovuje kožné bunky pier a vypĺňa drobné vrásky na perách a v ich okolí.

 

 

 

 

Účinok kolagénu v maske:

 

intenzívna hlboká hydratácia

 

zvýšenie elasticity pokožky

 

vyhladenie drobných vrások

 

spomalenie starnutia pokožky

 

hlboká hydratácia tkaniva

 

okamžitý efekt

 

účinný proti rozšíreným cievkam a striám

 

nevyvoláva alergické reakcie

 

 

Ako dlho sa masky s kolagénom môžu používať?

 

Používanie kolagénových masiek je bez obmedzenia. Ideálne je pravidelné používanie aspoň raz týždenne. Niekoľko krát do roka si môžete spraviť kolagénovú kúru. Masku si pri tejto kúre aplikujte denne na vyčistenú pleť pod očami po dobu 2 týždňov. Masku si aplikujte na vyčistenú pleť a relaxujte 20 - 30 minút. Masku odtráňte z pleti pod očami a neoplachujte. Zvyšky masky môžete vmasírovať do citlivej pleti pod očami pre výraznejší účinok.

 

 

Pred slnením je ideálne použiť kolagénovú masku na zvýšenie hydratácie pleti a odolnosti proti vonkajším vplyvom. Pleť, o ktorú sa poriadne staráme sa stane odolnejšou voči vonkajším vplyvom.

 

Po slnení je tiež vhodné použitie kolagénovej masky na oči pre doplnenie stratenej vody v pleti a upokojenie namáhanej pokožky v citlivom očnom okolí.

 

Pred významnou udalosťou sa použitie veľmi odporúča. Po použití masky s kolagénom sa pleť rozžiari a vypne. Očné okolie sa viditeľne prejasní.

 

 
Prevádkovateľ: exkluzivnakozmetika.sk, Bajkalská 9, Bratislava, tel.č: 0918022144, IČO: 46823999, DIČ: 2023613680. Všeobecné obchodné podmienky