Kolagénová maska na tvár - Exkluzívna kozmetika
Exkluzívna kozmetika
Kolagénová maska na tvár - 4,90 €

Kolagénová maska na tvár


4,90 €ProduktMnožstvoJednotková cena
4,90

 


KOLAGÉNOVÁ MASKA - najprirodzenejší spôsob zachovania mladistvého vzhľadu pleti.

Omlaďte svoju pleť intenzívnou kolagénovou maskou. Naštartujte regeneráciu pleti a dopĺňajte kolagén pleti keď to pleť najviac potrebuje.

 

Čo je kolagén?

 

Základnou úlohou kolagénu je udržiavať pokožku v dokonale pružnom stave, zabezpečuje hydratáciu tkanív, vypĺňa vrásky, obnovuje kožné bunky. Kolagén je možné nazvať "lepidlom" buniek, čím vytvára zložitejšie útvary, ktoré zabezpečujú pružnosť pleti. Kolagén sa radí medzi najdôležitejšie bielkoviny ľudského tela. Kolagén je zastúpený až v 30% hmotnosti ľudského tela. V koži je ho až 70% z celkovej hmotnosti kože, z tohoto dôvodu je kľúčovou substanciou pre zachovanie mladej, pružnej a zdravej pleti.

 

Kde všade v tele sa kolagén vyskytuje?

 

Kolagén je dôležitou látkou kostí, kĺbov, spojiva, väziva a svalov.

 

Aké dôsledky má nedostatok kolagénu?

 

Od 25 roku života sa znižuje obsah kolagénu v celom tele ročne o 1,5%. V 40. roku života sa novotvorba kolagénu úplne zastavuje, preto je dôležité ho neustále doplňovať.

Nedostatok kolagénu sa prejavuje :

- prehlbovanie vrások

- suchou pokožkou

- pokles tonusu - pružnosti pleti

- ochabovanie kontúr tváre

- celulitídou

- znížený lesk vlasov

- zvýšená lámavosť nechtov

Pred slnením je ideálne použiť kolagénovú masku.

Ako dopĺňať pleti kolagén?

 

Ideálne sú kolagénové masky a séra aj krémy. V pravidelnosti a kvalite produktov je kľúč k úspešnému dopĺňniu kolagénu a teda omladzujúceo výsledku. Kolagénové masky nájdete v našej ponuke.

 

 

Ako dlho sa masky s kolagénom môžu používať?

 

Používanie kolagénových masiek je bez obmedzenia. Ideálne je pravidelné používanie aspoň raz týždenne. Niekoľko krát do roka si môžete spraviť kolagénovú kúru. Masku si pri tejto kúre aplikujte denne po dobu 2 týždňov. Masku si aplikujte na vyčistenú pleť a relaxujte 20 - 30 minút. Masku odtráňte z pleti a neoplachujte. Zvyšky masky môžete vmasírovať do pleti pre výraznejší účinok.

 

Obsah balenia: 1 kus

 

 

Kolagénová maska na tvár - 4,90 €Kľúčové zložky Benefity Použitie Tipy pre krásu

Kolagén pleti vlastná zložka. Jeho úlohou je udržiavať pokožku v dokonale pružnom stave, zabezpečuje hydratáciu tkanív, vypĺňa vrásky, obnovuje kožné bunky.

 

 

Účinok kolagénu v maske:

 

intenzívna hlboká hydratácia

 

zvýšenie elasticity pokožky

 

vyhladenie drobných vrások

 

spomalenie starnutia pokožky

 

hlboká hydratácia tkaniva

 

okamžitý efekt

 

účinný proti rozšíreným cievkam a striám

 

nevyvoláva alergické reakcie

 

 

Ako dlho sa masky s kolagénom môžu používať?

 

Používanie kolagénových masiek je bez obmedzenia. Ideálne je pravidelné používanie aspoň raz týždenne. Niekoľko krát do roka si môžete spraviť kolagénovú kúru. Masku si pri tejto kúre aplikujte denne na vyčistenú pleť na tvár po dobu 2 týždňov. Masku si aplikujte na vyčistenú pleť a relaxujte 20 - 30 minút. Masku odtráňte z pleti tváre a neoplachujte. Zvyšky masky môžete vmasírovať do citlivej pleti na tvári pre výraznejší účinok.

 

 

Pred slnením je ideálne použiť kolagénovú masku na zvýšenie hydratácie pleti a odolnosti proti vonkajším vplyvom. Pleť, o ktorú sa poriadne staráme sa stane odolnejšou voči vonkajším vplyvom.

 

Po slnení je tiež vhodné použitie kolagénovej masky pre doplnenie stratenej vody v pleti a upokojenie namáhanej pokožky v citlivom očnom okolí.

 

Pred významnou udalosťou sa použitie veľmi odporúča. Po použití masky s kolagénom sa pleť rozžiari a vypne. Celá pleť na tvári sa viditeľne prejasní.

 

 
Prevádkovateľ: exkluzivnakozmetika.sk, Bajkalská 9, Bratislava, tel.č: 0918022144, IČO: 46823999, DIČ: 2023613680. Všeobecné obchodné podmienky