Maska s kyselinou hyalurónovou a kolagénom na pery - Exkluzívna kozmetika
Exkluzívna kozmetika
Maska s kyselinou hyalurónovou a kolagénom na pery  - 2,70 €

Maska s kyselinou hyalurónovou a kolagénom na pery


2,70 €ProduktMnožstvoJednotková cena
2,70

 


Maska s kyselinou hyalurónovou a kolagénom na pery regeneruje a hĺbkovo hydratuje pokožku pier a širokého okolia pier. Regeneruje ovisnuté kútiky pier a vypĺňa v nich vrásky. Zjemňuje fajčiarske vrásky v okolí pier a vrásky v okolí pier spôsobené častým špúlením pier (napríklad pri častom pití slamkou).

 

Maska obsahuje ako kľúčové zložky kyselinu hyalurónovú a kolagén, pre mladistvú pleť nenahraditeľné ingrediencie.

 

Kyselina hyalurónová je prirodzenou zložkou pleti a jej medzibunkových priestorov. Viaže na seba veľké množstvo vody a tým hydratuje pleť. Kyselina hyalurónová v tejto maske na pery zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu pier a tiež vytvára na pleti ochranný hydratačný film.

 


Kolagén je tiež prirodzenou súčasťou pleti. V maske na pery dopĺňa prirodzene degradovaný kolagén a vypína pokožku pier. Synergicky pôsobí s ostatnými hydratačnými látkami v maske na pery.

Obsah balenia: 1 pár masky na pery s kyselinou hyalurónovou a kolagénom

 

 

Maska s kyselinou hyalurónovou a kolagénom na pery  - 2,70 €Kľúčové zložky Benefity Použitie Tipy pre krásu

Kolagén je prirodzenou zložkou pleti. Zabezpečuje pleti pružnosť, mladistvý vzhľad a hydratáciu buniek, obnovuje kožné bunky pier a vypĺňa drobné vrásky na perách a v ich okolí.

 

 

Účinok kolagénu v maske:

 

intenzívna hlboká hydratácia

 

zvýšenie elasticity pokožky

 

vyhladenie drobných vrások

 

spomalenie starnutia pokožky

 

hlboká hydratácia tkaniva

 

okamžitý efekt

 

účinný proti rozšíreným cievkam a striám

 

nevyvoláva alergické reakcie

 

 

 

Ako dlho sa masky s kolagénom môžu používať?

 

Používanie kolagénových masiek je bez obmedzenia. Ideálne je pravidelné používanie aspoň raz týždenne. Niekoľko krát do roka si môžete spraviť kolagénovú kúru. Masku si pri tejto kúre aplikujte denne na vyčistenú pleť pod očami po dobu 2 týždňov. Masku si aplikujte na vyčistenú pleť a relaxujte 20 - 30 minút. Masku odtráňte z pleti pod očami a neoplachujte. Zvyšky masky môžete vmasírovať do citlivej pleti pod očami pre výraznejší účinok.

 

 

Pred slnením je ideálne použiť kolagénovú masku na zvýšenie hydratácie pleti a odolnosti proti vonkajším vplyvom. Pleť, o ktorú sa poriadne staráme sa stane odolnejšou voči vonkajším vplyvom.

 

Po slnení je tiež vhodné použitie kolagénovej masky na oči pre doplnenie stratenej vody v pleti a upokojenie namáhanej pokožky v citlivom očnom okolí.

 

Pred významnou udalosťou sa použitie veľmi odporúča. Po použití masky s kolagénom sa pleť rozžiari a vypne. Očné okolie sa viditeľne prejasní.

 

 
Prevádkovateľ: exkluzivnakozmetika.sk, Bajkalská 9, Bratislava, tel.č: 0918022144, IČO: 46823999, DIČ: 2023613680. Všeobecné obchodné podmienky