Ošetrenie pleti kyslíkom omladzuje a zbavuje akné. - Exkluzívna kozmetika
Exkluzívna kozmetika

Ošetrenie pleti kyslíkom omladzuje a zbavuje akné.

 

Kyslíkové ošetrenie pleti tváre, krku, dekoltu a rúk ponúka veľa kozmetických salónov. Používa sa pri tom sérum s účinnými látkami ako kyselna hyalurónová, kolágén, vitamín C, vitamín A, vitamín E a rôzne výťažky z rastlín, tiež aj  účiné látky pôsobiace proti akné. Kyslík v súčinnosti s aktívnymi látkami pomáha pleť rozjasniť, omladiť a zbaviť akné.

 

Pri kyslíkovom ošetrení pleti sa používa kyslíkový koncetrátor, na ktorý je napojená hadička a na tú je zase napojená rozprašovacia pištoľ. Do zásobníka na pištoľke sa naplní sérum s účinnými látkami ako kyselina hyalurónová, kolagén, elastín, vitamín C, vitamíny rozpustné v tukoch alebo vo vode a iné účinné látky. Tlakom sa rozprašuje sérum s účinnými látkami na pleť.

 

 

V najlepších salónoch sa na pleť aplikuje ešte sérum na vyčistenú pleť, alebo maska a až potom sa rozprašuje sérum s kyslíkom.

 

Ošetrenie pleti kyslíkom je jedno z najpríjemnejších kozmetických ošetrení pleti. Kyslíkové ošetrenie pleti je naprosto neinvazívne ošetrenie a hodí sa pre všetky vekové kategórie a je vhodné ako pre ženy, tak pre mužov.

 

Ošetrenie pleti kyslíkom ocenia fajčiari a tí, ktorých trápia buď problematická pleť, alebo začínajúce vrásky. 

 

Výsledkom procedúry kyslíkom a aktívnymi látkami je zdravá, svieža a žiarivá pleť.

 

 

Dĺžka trvania kyslíkového ošetrenia je cca 60 minút alebo aj viac ak sa ošetruje aj krk a dekolt, tak dĺžlka kyslíkovej procedúry je 2 hodiny.

 

Počas relaxácie s maskou pri posledných krokoch kyslíkovej kúry je možnosť doplniť o inhaláciu kyslíka. Inhalácia kyslíka je tiež nazvaná ako oxygenoterapia a perfektne dopĺňa kozmetickú kyslíkovú terapiu vyššie opísanú. Inhalácia kyslíka počas relaxácie s pleťouvou maskou podporuje metabolizmus pleťových buniek a lepší účinok aplikovanej pleťovej masky.

 

Kyslíková terapia na pleť sa veľmi odporúča doplniť o inhaláciu kyslíka.

 

Bezprostredne po kozmetickom ošetrení kyslíkom na pleti je badať výrazné rozžiarenie pleti. Pleť je vyhladená. Pre dlhotrvajúci efekt sa odporúča 5 - 10 ošetrení v týždenných intervaloch ako kúra. Celú kúru je možné pre mladistvú pleť absolvovať 2- 3 krát ročne. Pre udržanie želaného výsledku po celej kúre je vhodné raz mesačne udržiavacie kyslíkové ošetrenie pleti.

 

 


Prevádkovateľ: exkluzivnakozmetika.sk, Bajkalská 9, Bratislava, tel.č: 0918022144, IČO: 46823999, DIČ: 2023613680. Všeobecné obchodné podmienky