Sérum na tvár s kyselinou hyalurónovou - Exkluzívna kozmetika
Exkluzívna kozmetika
Sérum na tvár s kyselinou hyalurónovou - 19,90 €

Sérum na tvár s kyselinou hyalurónovou


19,90 €ProduktMnožstvoJednotková cena
19,90

 


Sérum s kyselinou hyalurónovou. KYSELINA HYALURÓNOVÁ vysokomolekulová molekula v našom sére.

 

K pleti bez vrások, omladenej, vypnutej a dokonale hydratovanej Vám pomôže pravidelné používanie koncentrovaného séra s KYSELINOU HYALURÓNOVOU. Skvelé sérum pod nočný krém alebo na DERMAROLLEROVÚ TERAPIU.

 

Kyselina hyalurónová v našom sére je vysokomolekulová čo znamená, že tvorí na pleti neviditeľný a veľmi ľahký ochranný plášť pre udržanie najlepšie hydratovanej pleti.

 

Vysoko účinné sérum s molekulou mladosti kyselinou hyalurónovou vypína a hĺbkovo hydratuje pleť. Táto ingrediencia je jednou z najúčinnejších ingrediencií v kozmetických produktoch. Udržuje pleť správne hydratovanú a podporuje tvorbu vlastnú tvorbu kyseliny hyalurónovej v pleti. Táto zázračná molekula mladosti je súčasťou prirodzeného ochranného faktora pleti označovaného ako NMF.

 

 

Vedci sa už mnoho rokov snažia rozlúštiť zloženie prirodzeného ochranného plášťa pokožky a jednou z najdôležitejších látok tohto plášťa je spomínaná kyselina hyalurónová. Táto zložka sa prirodzene nachádza v medzibunkovom priestore a tým zabezpečuje dokonalú hydratáciu pleti. Pri nedostatku tejto substancie pleť vädne. Zvýšiť podiel tejto kľúčovej extracelulárnej substancie je možné pravidelným používaním séra s kyselinou hyalurónovou. Pre dlhodobé výsledky s výrazným omladzujúcim účinkom je ideálne použitie v kombinácií s DERMAROLLEROM.

 

 

 

 

Obsah ampulky: 10 ml

 

Balenie obsahuje 1 ampulku.

 

 

 

Sérum na tvár s kyselinou hyalurónovou - 19,90 €Kľúčové zložky Benefity Použitie Tipy pre krásu

 

Kyselina hyalurónová je právom označovaná ako molekula mladosti. Kyselina hyalurónová sa prirodzene vyskytuje v ľudskom organizme a je súčasťou prirodzeného ochranného faktora pleti označovaného ako NMF. Kyselina hyalurónová je skvelou hydratačnou ingredienciou. Pre zachovanie mladistvej pleti a pre predchádzanie vrások je táto substancia kľúčová.

 

Vysokomolekulová kyselina hyalurónová tvorí na pleti neviditeľný a veľmi ľahký ochranný plášť pre udržanie perfektne hydratovanej pleti.

 

Viacej podrobností o kyseline hyalurónovej je v blogovom príspevku Cenná hydratačná látka - kyselina hyalurónová.

 

 

 

 

 

Sérum s vysokomolekulovou kyselinou hyalurónovou:

 

  • omladzuje pleť
  • dlhodobo hydratuje
  • zvyšuje obsah kyseliny hyalurónovej v pleti
  • regeneruje
  • vypína
  • zjednocuje farebný tón pleti
  • vyhladzuje vrásky
  • chráni pleť pred poveternostnými vplyvmi

 

Spôsob použitia:

 

Naneste na odlíčenú a tonizovanú pleť pár kvapiek séra.

 

Pre zvýšenie účinku vmasírujte do pleti.

 

Následne použite krém.

 

Najlepšie účinky sú dosahované pri pravidelnom použití.

 

Sérum je najideálnejšie používať na noc. Sérum je vhodné použiť aj pri DERMAROLLEROVEJ TERAPIÍ.

 

 

Pre výnimočný omladzujúci ekekt sa doporučuje pravidelné používanie a zapracovávanie séra na pleť s vitamínom s kyselinou hyalurónovou pomocou mikroihličkového Dermarolleru.

 

Pri pravidelnom používaní sérum s kyselinou hyalurónovou vmasírujte do pleti a zvýšite tým omladzujúci účinok séra.

 

 
Prevádkovateľ: exkluzivnakozmetika.sk, Bajkalská 9, Bratislava, tel.č: 0918022144, IČO: 46823999, DIČ: 2023613680. Všeobecné obchodné podmienky