Sérum na tvár s vitamínom C - Exkluzívna kozmetika
Exkluzívna kozmetika
Sérum na tvár s vitamínom C - 19,90 €

Sérum na tvár s vitamínom C


19,90 €ProduktMnožstvoJednotková cena
19,90

 


SÉRUM S VITAMÍNOM C - rozžiaruje, omladzuje, vyrovnáva tón pleti, bojuje proti pigmentovým fľakom.

 

SÉRUM NA PLEŤ s vitamínom C pre rozjasnenie a omladenie pleti.

 

Pre krásnu a žiarivú pleť bez pigmentových fľakov a nedokonalostí Vám pomôže pravidelné používanie koncentrovaného séra s vitamínom C.

 

Revolučné ultrastabilné sérum s vitamínom C, ktoré pomáha bojovať proti poškodeniu pokožky vyvolanom pôsobením slnka, pomáha spustiť produkciu kolagénu, pomáha redukovať začervenanie, zvyšuje elasticitu kože a jej hustotu, zlepšuje štruktúru pokožky a rozjasňuje pleť.

 

Vitamín C je dôležitý v boji proti vráskam tým, že podporuje tvorbu kolagénu v pleti a má silné antioxidačné účinky. Po opaľovaní napomáha rýchlejšej regenerácií pleti, kde napomáha obnoviť kolagén. V jarnom období vráti pleti zdravý tón. Nutný pre fajčiarsku pleť. Pleťdokonale rozjasní.

Koncentrované sérum s VITAMÍNOM C je ideálne pre mezoterapiu DERMAROLLEROM

 

 

 

Obsah ampulky: 10 ml

 

 

 

 

Sérum na tvár s vitamínom C - 19,90 €Kľúčové zložky Benefity Použitie Tipy pre krásu

Vitamín C, ktorý je kľúčovou zložkou pre novotvorbu kolagénu. Zvýšenie novotvorby kolagénu zabezpečuje pevnejšiu pleť a podporuje celkový mladší vzhľad pleti.

 

 

Prejasňuje pleť a napomáha novotvorbe kolagénu. Omladzuje pleť tváre a zjednocuje tón pleti. Zvašuje elasticitu pleti a tak bojuje proti povädnutiu pleti.

 

 

Použitie:

 

Naneste na odlíčenú a tonizovanú pleť pár kvapiek séra. Pre zvýšenie účinku vmasírujte do pleti. Následne použite krém. Najlepšie účinky sú dosahované pri pravidelnom použití. Sérum je najideálnejšie používať na noc.

 

Toto koncentrované sérum s vitamínom C je ideálne aj pre mezoterapiu Dermarollerom. Rozjasnenie a novotvorba kolagénu je ešte rýchlejšia.

 

Koncentrované sérum s VITAMÍNOM C porporuje novotvorbu kolagénu a výrazne omladzuje.

 

 

Pre výnimočný omladzujúci ekekt sa doporučuje pravidelné používanie a zapracovávanie séra na pleť s vitamínom C pomocou mikroihličkového Dermarolleru.

 

Pri pravidelnom používaní sérum vmasírujte do pleti a zvýšite tým omladzujúci účinok séra.

 

 
Prevádkovateľ: exkluzivnakozmetika.sk, Bajkalská 9, Bratislava, tel.č: 0918022144, IČO: 46823999, DIČ: 2023613680. Všeobecné obchodné podmienky