Zelený čaj Japan Kukicha - Exkluzívna kozmetika
Exkluzívna kozmetika
Zelený čaj Japan Kukicha - 15,30 € 250g

Zelený čaj Japan Kukicha


15,30 € 250gProduktMnožstvoJednotková cena
15,30

 


Zelený čaj Japan Kukicha

 

Vzácny a vysokokvalitný japonský čaj z čajových lístkov, stopiek čaju a mladých stoniek. V stopkách čaju je obsiahnutý tanín aj kofeín. Má fantastické antioxidačné vlatnosti čo prostieva zdraviu aj kráse

 

 

Tento výberový typ čaju dostal pomenovanie po stopke "Kuki", teda znamená stopku. Zvláštnosťou tohto čaju je, že sa neskladá iba z čajových lístkov ale aj s bohatým obsahom mladých čajových stoniek a stopiek. Zelený čaj Japan Kukicha obsahuje nízke množstvo kofeínu a je teda vhodný na celodenné popíjanie. Zato je bohatý na antioxidanty čo prospieva zdaviu aj krase bez zbytočného preťaženia kofeínom. Zelený čaj Japan Kukicha  má výrazné alkalizačné účinny, čo je zase ďalšou veľmi prospešnou charakteristikou tohto čaju. 

 

Zelený čaj Japan Kukicha - 15,30 € 250gKľúčové zložky Benefity Použitie Tipy pre krásu

Vysoký obsah antioxidantov.

 

 

Kvalitný japonský čaj je vzácnejší ako čínsky, s hodnotnejšími zdraviu prospešnými vlastnosťami. Japonské čaje sú vo všeobecnosti najkvalitnejšími a najdrahšími čajmi.

 

Zelený čaj japan kukicha je vyhľadávaný pre vysokú antioxidačnú a alkalizačnú schopnosť čo prospeva celkovému zdraviu.

 

 

Nálev:

 

1 čajovú lyžičku zalejeme 1,5 dl vody o teplote 70 °C. Lúhuje sa 1 minútu, následne zlejte. Čaj je viacnálevový, cca 3 nálevy, podľa chuti.

Nálev je sviežej plnej chuti s príjemnou kvetinovou arómou. Nálev je krásne žltej farby.

 

 

Popíjajte zelený čaj kukicha pravidelne pre podporu zdravia a zdravej pleti. Tento zelený čaj je vhodný na pravidelné celodenné popíjanie.

 

 
Prevádkovateľ: exkluzivnakozmetika.sk, Bajkalská 9, Bratislava, tel.č: 0918022144, IČO: 46823999, DIČ: 2023613680. Všeobecné obchodné podmienky