Zelený čaj China Sencha Superior - Exkluzívna kozmetika
Exkluzívna kozmetika
Zelený čaj  China Sencha Superior - 12€ 500g

Zelený čaj China Sencha Superior


12€ 500gProduktMnožstvoJednotková cena
12 €

 


Zelený čaj China Sencha Superior

 

Vysoká sorta čínskeho čaju Sencha je charakteristická výzarnou vôňou čerstvo posekanej trávy. V náleve je chuť čerstvej trávy veľmi cenená. Jasne zelené listy prpožičajú nálevu jasne žltú farbu s nádhernou sviežou vôňou trávy.

 

Nálev je zvetlo žltej farby až sýto žltej. Chuť má vyváženú s trávnatými tónmi. čaj je v chuti jemný.

 

 

Zelený čaj China Sencha Superior má vyšší obsah teínu a je miernym povzbudzovačom s pomalším nástupom a dlhotrvajúcim účinkom. China Sencha Superior je skvelou voľbou pre duševne aj fyzicky náročnejšie precujúcich ľudí. Skvele zaháňa únavu, stres a spŕijemňuje deň. Zelený čaj vo všeobecnosti obsahuje povzbudzujúcu látku teín, ktorá je zdraviu prospešnejšia ako kofeín z kávy. Teín zo zeleného čaju nespôsobuje vysoký krvný tlak a nezaťažuje srdce. Pitie zeleného čaju má alkalizujúce účinky, ktoré sú zdraviu prospešné narozdiel od popíjania kávy, ktorá organizmus okysľuje.

 

Zelený čaj  China Sencha Superior - 12€ 500gKľúčové zložky Benefity Použitie Tipy pre krásu

Vysoký obsah antioxidantov v zelenom čaji pôsobí proti voľným radikálom.

 

 

Vďaka vysokému obsahu antioxidantov je zelný čaj považovaný za prirodzený anti-agingový prostriedok.

 

Zelený čaj China Sencha Superior sa uplatňuje aj pri redukčných diétach vďaka jeho schopnosti štiepiť tuky.

 

 

Nálev:

 

1 čajovú lyžičku na 2 až 3 dl vody. Zalievame vodou o teplote 70 ° C. Lúhujeme 1 až 2 minúty a scedíme. Čaj je viacnálevový.

 

 

Popíjate pred fyzickou aktivitou pre dlhotrvajúcu výdrž.

 

Raňajšiu kávu nahraďte zdravšou povzbudzujúcou alternatívou - zleným čajom China Sencha Superior. Vďaka alkalizujúcemu účiku zeleného čaju sa budete cítiť viac fit oproti popíjaniu kávy. Prvé výsledky pri nahradení kávy zeleným čajom zbadáte po 2 týždennom popíjaní.

 

 
Prevádkovateľ: exkluzivnakozmetika.sk, Bajkalská 9, Bratislava, tel.č: 0918022144, IČO: 46823999, DIČ: 2023613680. Všeobecné obchodné podmienky