Zlatá maska na oči - Exkluzívna kozmetika
Exkluzívna kozmetika
Zlatá maska na oči - 2 €

Zlatá maska na oči


2 €ProduktMnožstvoJednotková cena
2 €

 


Omlaďte svoju pleť ZLATOU MASKOU. Ideálna hydratačná a omladzujúca maska na citlivú pleť v okolí očí.

 

Zlaté čiastočky zakomponované v kolagénovej maske pod oči tvorenej z bio kolagénu a vzácnych nano častíc zlata fantasticky omladzujú. Nano častice zlata sú 2000 násobne menšie ako pleťová bunka. Nano častice zlata prirodzene prenikajú cez bunkové kanáliky v bunkovej membráne do bunky pokožky. V pleťovej bunke aktivujú jej činnosť a zadržiavajú vlhkosť v bunke aby bola každá bunka pleti správne hydratovaná.

 

 

Nano častice zlata v kombinácii s kolagénom a kyselinou hyalurónovou účinne aktivujú mikrocirkuláciu, obnovujú kožné bunky, bojujú proti starnutiu a voľným radikálom. Okamžite po aplikácií masky sa pleť spevňuje a vypína. Výrazne sa redukujú vrásky.

 

Skrášľujúce účinky zlata hojne využívala ja kráľovná Kleopatra, ktorá si prikladala zlaté platky na pleť. V 5.- 4. storoči pred naším letopočtom boli zaznamenané malé čiastočky zlata, ktoré majú skrášľujúce a omladzujúce účinky. Zlato sa využívalo aj pre jeho blahodárne antibakteriálne účinky.

 

Jedine nano častice zlata sú schopné prejsť bunkovou membránou do vnútra pleťovej bunky a naplno rozvinúť svoje skrášľujúce a omlazujúce účinky. Ide o špecifickú veľkosť zlatých častíc a jedine táto forma častíc zlata je účinná.

 

 

Obsah balenia: 1 pár na jedno použtie

 

Zlatá maska na oči - 2 €Kľúčové zložky Benefity Použitie Tipy pre krásu

Zlato v podobe nano častíc, ktoré preniknú do vnútra buniek má unikátne účinky. Skrášluje, hydratuje, vypína, regeneruje.

 

 

Zlatá maska na oči:

 

hydratuje

 

regeneruje

 

omladzuje

 

vypína

 

osviežuje

 

rozžiaruje

 

 

Spôsob použitia :

 

Na vyčistenú pleť pod očami aplikujte plátky masky so zlatom a relaxujte na lôžku. Nechajte pôsobiť 20-30 min.

 

Po odstránení plátku masky si zvyšok zlatej masky jemne vmasírujte do pokožky.

 

Pre výrazné omladzujúce a regeneračné účinky je vhodné zlatú masku pod oči použiť na noc.

Pre veľmi silný účinok pod masku môžete aplikovať sérum s obsahom zlata. Na záver môžete použiť krém s obsahom zlata pre maximálny účinok.

 

Masku používajte 2 až 3 krát týždenne. V prípade potreby ju môžete používať aj každý deň.

Pre silnú omladzujúcu kúru si masku na oči môžete aplikovať denne po dobu 14 dní.

 

Skladovanie:

 

Skladujte na suchom a chladnom mieste nie však pri nižšej teplote ako 0 °C.

 

Regenrácia pleti maskou so zlatom je obzvlášť viditeľná pri pleti po slnení alebo pri unavenej pleti.

 

Pokožka pod očami je veľmi tenká a náchylná k rýchlejšiemu starnutiu. Zvýšená starostlivosť o túto oblasť sa obzvlášť vyplatí. Pravidelnou starostlivosťou sa zmierňujú vrásky a prejasňuje sa pokožka pod očami, čo zabezpečuje sviežejší pohľad.

 

O oblasť pod očami sa preventívna kozmetická starostlivosť veľmi vypláca. Poctivá a pravidelná starostlivosť o pleť pod očami vie v neskoršom veku ušetriť veľa starostí s krásou.

 

 
Prevádkovateľ: exkluzivnakozmetika.sk, Bajkalská 9, Bratislava, tel.č: 0918022144, IČO: 46823999, DIČ: 2023613680. Všeobecné obchodné podmienky