Zlatá maska na pery - Exkluzívna kozmetika
Exkluzívna kozmetika
Zlatá maska na pery - 2,50 €

Zlatá maska na pery


2,50 €ProduktMnožstvoJednotková cena
2,50

 


Omlaďte svoju pleť ZLATOU MASKOU. Ideálna hydratačná a omladzujúca maska na citlivú pleť v okolí očí.

 

Zlaté čiastočky zakomponované v kolagénovej maske pod oči tvorenej z bio kolagénu a vzácnych nano častíc zlata fantasticky omladzujú. Nano častice zlata sú 2000 násobne menšie ako pleťová bunka. Nano častice zlata prirodzene prenikajú cez bunkové kanáliky v bunkovej membráne do bunky pokožky. V pleťovej bunke aktivujú jej činnosť a zadržiavajú vlhkosť v bunke aby bola každá bunka pleti správne hydratovaná.

 

 

Nano častice zlata v kombinácii s kolagénom a kyselinou hyalurónovou účinne aktivujú mikrocirkuláciu, obnovujú kožné bunky, bojujú proti starnutiu a voľným radikálom. Okamžite po aplikácií masky sa pleť spevňuje a vypína. Výrazne sa redukujú vrásky.

Skrášľujúce účinky zlata hojne využívala ja kráľovná Kleopatra, ktorá si prikladala zlaté platky na pleť. V 5.- 4. storoči pred naším letopočtom boli zaznamenané malé čiastočky zlata, ktoré majú skrášľujúce a omladzujúce účinky. Zlato sa využívalo aj pre jeho blahodárne antibakteriálne účinky.

Jedine nano častice zlata sú schopné prejsť bunkovou membránou do vnútra pleťovej bunky a naplno rozvinúť svoje skrášľujúce a omlazujúce účinky. Ide o špecifickú veľkosť zlatých častíc a jedine táto forma častíc zlata je účinná.


 

Zlatá maska skvele hydratuje pleť pier, regeneruje, omladzuje, vypína, osviežuje, rozžiaruje.

 

Zlato v podobe nano častíc, ktoré preniknú do vnútra buniek má unikátne účinky. Skrášluje, hydratuje, vypína, regeneruje. Regenrácia pleti je obzvlášť viditeľná pri pleti po slnení alebo pri unavenej pleti z nedostatku spánku.

Obsah balenia: 1 kus

 

 

Zlatá maska na pery - 2,50 €Kľúčové zložky Benefity Použitie Tipy pre krásu

Nano častice zlata prirodzene prenikajú cez bunkové kanáliky v bunkovej membráne do bunky pokožky. V pleťovej bunke aktivujú jej činnosť a zadržiavajú vlhkosť v bunke aby bola každá bunka pleti správne hydratovaná.

 

 

Zlatá maska na pery:

 

  • hydratuje
  • regeneruje
  • omladzuje
  • vypína
  • osviežuje
  • rozžiaruje

 

Spôsob použitia :

 

Na vyčistenú pleť na perách aplikujte plátky masky so zlatom a relaxujte na lôžku. Nechajte pôsobiť 20-30 min.

Po odstránení plátku masky si zvyšok zlatej masky jemne vmasírujte do pokožky.

Pre výrazné omladzujúce a regeneračné účinky je vhodné zlatú masku na pery použiť na noc.

Masku používajte 2 až 3 krát týždenne. V prípade potreby ju môžete používať aj každý deň.

Pre silnú omladzujúcu kúru si masku na pery môžete aplikovať denne po dobu 14 dní.

Skladovanie:

Skladujte na suchom a chladnom mieste nie však pri nižšej teplote ako 0 °C.

 

 

Pri popraskaných perách je vhodné dať si kúru so zlatou maskou na pery. Denne si aplikujte masku so zlatom na pery a relaxujte. Po odstránení masky si ešte na vlhké pery aplikujte prírodný balzam na pery. Kúru na pery aplikujte po dobu 14 dní. Tento postup dopomôže ku krajším perám a odtráni šupinatost pier.

 

 

 

 
Prevádkovateľ: exkluzivnakozmetika.sk, Bajkalská 9, Bratislava, tel.č: 0918022144, IČO: 46823999, DIČ: 2023613680. Všeobecné obchodné podmienky