Čierna maska na tvár proti akné a čiernym bodkám - Exkluzívna kozmetika
Exkluzívna kozmetika
Čierna maska na tvár proti akné a čiernym bodkám - 7,90 €

Čierna maska na tvár proti akné a čiernym bodkám


7,90 €ProduktMnožstvoJednotková cena
7,90

 


Kórejská čierna maska na tvár proti akné a čiernym bodkám aj upchatým pórom. Čierna maska na tvár s prírodným bambusovým uhlím efektne čístí póry, odstraňuje odumreté bunky a odstraňuje čierne bodky z pórov.

 

 

Okamžite po použití vidíte čistejšiu pleť s minimálnym počtom čiernych bodiek, upchatých pórov. Pleť bude na dotyk jemná a hladká. Maska je siná zlupovacia, ktorá so sebou nesie čierne bodky a odumreté kožné bunky.

 

Čierna kórejská maska na tvár s prírodným bambusovým uhlím je vhodná, priam nevyhnutná na nečistú problematickú pleť so sklonom k akné. Skvele potláča lesk pleti a preto je výborným pomocníkom pri mastnej pleti.

 

Obsah balenia: 60 ml

 

 

Čierna maska na tvár proti akné a čiernym bodkám - 7,90 €Kľúčové zložky Benefity Použitie Tipy pre krásu

Aktívne bambusové uhlie, ktoré do hĺbky pleti čistí zanesené póry.

 

  • - okamžite čistejšia a jemnejšia pleť

 

  • - znížené mastenie pleti

 

  • - znížený výskyt čiernych bodiek po pravidelnom používaní

 

  • - znížený výskyt zápalových reakcií v dôsledku zníženého počtu čienych bodiek

 

 

Čiernu masku na tvár proti akné naneste na tvár štetcom na masku alebo prstami.

 

Nechajte ju pôsobiť 15 - 20 minút. Nanáša sa v súvislej vrstve, aby sa dala ľahko odstrániť. Masku odstránite zlúpnutím zo spodu nahor až po úplnom uschnutí.

 

Po zlúpnutí je na maske všetká nečistota z pleti, odumreté bunky. Po odstránení masky môže tvár reagovať precitlivelo alebo začervenalo.

 

Toto podráždenie odoznie zhruba po hodine. Regeneráciu pleti podporíte použitím séra s kyselinou hyalurónovou alebo môžete si ešte pre rýchlejšiu regeneráciu priložiť kolagénovú masku na tvár.

 

Použitie kórejskej čiernej masky sa odporúča 1 až 2 krát týždenne alebo podľa potreby a znečistenia pleti.

 

 

 

Po použití kórejskej čiernej masky na tvár s bambusovým uhlím si priložte kolagénovú masku na tvár pre rýchlu regeneráciu a krásne žiarivý zdravý vzhľad pleti.

 

 
Prevádkovateľ: exkluzivnakozmetika.sk, Bajkalská 9, Bratislava, tel.č: 0918022144, IČO: 46823999, DIČ: 2023613680. Všeobecné obchodné podmienky