Exkluzívna kozmetika
Exkluzívna kozmetika
Štetce na líčenie môžu uškodiť kráse. -

Štetce na líčenie môžu uškodiť kráse.


Kozmetické štetce, štetce na líčenie, hubky na make up, labutienky na púder môžu so zdravím pleti zamávať poriadne a na dlhú dobu. Myslíme tým špinavé štetce na líčenie, hubky a ostatné príslušenstvo. Ktorý štetec na líčenie spôsobuje najviac problémov s pleťou? Čo všetko môžu špinavé štetce na líčenie spôsobiť?

 

 

Ďalej...


Ako dostať pleť do formy keď máte málo času? -

Ako dostať pleť do formy keď máte málo času?


Za deň alebo ešte horšie, za hodinu začína akcia, na ktorú sa chystáte a Vaša pleť nie je v najlepšom stave? Čo s tým? Existuje pár rýchlych typov, ktoré výrazne pomôžu. Za deň stihnete poopraviť veľa nedostatkov, ale aj za hodinu sa dá čo to poopraviť, aby ste sa na akcií cítili lepšie.

 

 

 

Ďalej...


Čo robiť s kruhmi pod očami? Je na ne vhodná kyselina hyalurónová. -

Čo robiť s kruhmi pod očami? Je na ne vhodná kyselina hyalurónová.


Kruhy pod očami trápia nespočetné množstvo žien. Tmavé kruhy pod očami nás robia staršími a unavenými. Príčinou môžu byť gény, zlý životný štýl a nedostatočný spánok. Na kruhy pod očami je výborná dermatologická metóda na ich odstránenie, a to pomocou zosieťovanej kyseliny hyalurónovej.

 

Ďalej...


Kolagénová a zlatá maska ako prvá pomoc do lietadla? Jednoznačne! -

Kolagénová a zlatá maska ako prvá pomoc do lietadla? Jednoznačne!


Hydratovať, hydratovať, hydratovať. Čarovná formulka do lietadla ak nechcete mať vysušenú a rýchlejšie starnúcu pleť na tvári. Klimatizácia v lietadle doslova zatočí s obsahom viazanej vody v pleti. Ale je pár trikov ako z litadla vystúpiť s hydratovanejšou pleťou a rozžiarenou akoby ste práve vstali po výdatnom spánku.

 

 

Ďalej...


Ošetrenie pleti kyslíkom omladzuje a zbavuje akné. -

Ošetrenie pleti kyslíkom omladzuje a zbavuje akné.


Kyslík potrebujeme k životu všetci, ale je možno ho potrebujeme aj v inom ponímaní ako len pri klasickom nádychu. Dýcha aj naša koža. Kyslíková terapia má svoje nezastupiteľné miesto aj v starostlivosti o pleť. Kyslíková terapia omladzuje a zbavuje pleť nedokonalostí v jednom kroku. Ale ako to presne funguje? Pozrime sa na to bližšie.

 

 

Ďalej...


Vitamín C a jeho biochemická funkcia -

Vitamín C a jeho biochemická funkcia


Vitamín C je jedným z najdostupnejších a veľmi dôležitým vitamínom pre človeka. Je mnoho zdrojov vitamínu C, ako ovocie alebo zelenina a je prítomný ako konzervant aj pri mäsových výrobkoch. Zdravá pleť, kosti, kĺby, zuby, ďasná, krvné cievy, imunitný systém a mnoho ďalších si vyžadujú vitamín C. Čas od času sa vyplatí pripomenúť si mnohostranné využitie vitamínu C.

Ďalej...


Kolagénu nikdy nie je dosť. Čo jesť na podporu novotvorby kolagénu? -

Kolagénu nikdy nie je dosť. Čo jesť na podporu novotvorby kolagénu?


Kolagén v pleti sa ničí nepriaznivými vplyvmi životného prostredia ( slnečné žiarenie ) a od 25 roku života sa znižuje jeho tvorba, preto je nutné dopĺňať živiny z potravy, ktoré podporujú novotvorbu kolagénu.

 

Ale čo konkrétne treba jesť?

Ďalej...


Odstránenie toxínov a doplnenie antioxidantov. -

Odstránenie toxínov a doplnenie antioxidantov.


BIO citrón obsahuje veľké množstvo elektrolytov, obsahuje horčík, vápnik a draslík a je bez chemického ošetrenia. Zlepšuje funkciu tráviaceho systému a tiež pomáha pri čistení organizmu od všetkých prebytočných toxínov a odpadu, ktoré ostali v tráviacom trakte.

 

 

Ďalej...


Vitamín E pre krásu. -

Vitamín E pre krásu.


Vitamín E je známy aj pod názvom D - alfa - tokoferol je rozpustný v tukoch a nerozpustný vo vode. Vitamín E je jeden z najznámejších antioxidantov. Tento vitamín je dôležitý pre udržanie zdravej pokožky.

Ďalej...


Cenná hydratačná látka - kyselina hyalurónová -

Cenná hydratačná látka - kyselina hyalurónová


Kyselina hyalurónová je populárna hydratačná kozmetická zložka. Kyselina hyalurónová je prirodzenou súčasťou ľudského tela. Hojne je zastúpená v zamši kože. Je súčasťou základnej hmoty zamše, v ktorej sú uložené elastínové a kolagénové vlákna.

Ďalej...


Ovocie pre krásu. -

Ovocie pre krásu.


Čučoriedky sú významným zdrojom pre viacero rastlinných látok prosti starnutiu pleti, vrátane Picetanolu a Pterostilbenu. Tieto aktívne zložky vykazujú protistarnúce účinky inhibíciou SIR-1génu.

 

Ďalej...


Prevádkovateľ: exkluzivnakozmetika.sk, Bajkalská 9, Bratislava, tel.č: 0918022144, IČO: 46823999, DIČ: 2023613680. Všeobecné obchodné podmienky